Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Komunikacja w sytuacjach kryzysowych III

Data publikacji 27.10.2012

W Auli im. Aspiranta Policji Województwa Śląskiego Jana Kali, znajdującej się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach, odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Komunikacja w sytuacjach kryzysowych III". Projekt organizują: Uniwersytet Śląski, Szkoła Policji w Katowicach i komenda wojewódzka, a patronami są: Wojewoda Śląski, Marszałek Województwa Śląskiego oraz Komendant Główny Policji.

Celem konferencji była wymiana myśli, poglądów oraz doświadczeń naukowych i aplikacyjnych wskazujących kierunki osiągnięcia porozumienia w sytuacjach kryzysowych oraz skonstruowanie interdyscyplinarnej przestrzeni współpracy pomiędzy naukowcami i praktykami zajmującymi się problematyką reagowania w sytuacjach kryzysowych.

Organizatorami konferencji „Komunikacja w sytuacjach kryzysowych III” są: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, Uniwersytet Śląski, Szkoła Policji w Katowicach. Przedsięwzięcie objęli swoim patronatem między innymi Wojewoda Śląski, Marszałek Województwa Śląskiego oraz Komendant Główny Policji.
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 13.72 MB)

Powrót na górę strony
Polska Policja