Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowana plantacja marihuany

Data publikacji 29.10.2012

Kolejne celne uderzenie w handlarzy narkotyków mają na koncie policjanci z katowickiego wydziału antynarkotykowego i Centralnego Biura Śledczego. Informacja przekazana przez mieszkańca Katowic doprowadziła do zatrzymania 30-letniego dilera. Policjanci znaleźli przy nim prawie 200 gramów przygotowanej do sprzedaży marihuany oraz zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich.

Policja otrzymała informację o plantacji kilka dni temu. Funkcjonariusze wytypowali mieszkanie i weszli do niego, gdy 30-letni diler był w środku. Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli w środku prawie 200 gramów przygotowanej do sprzedaży marihuany. W mieszkaniu była też uprawa z 25 krzewami konopi, z których można było uzyskać ponad kilogram marihuany.

Plantator usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków i nielegalnej uprawy ziela konopi. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Dodatkowo będzie musiał zapłacić poręczenie majątkowe w kwocie 1000 złotych. Podejrzanemu grozi 10 lat więzienia.

(KWP w Katowicach / mj)

Film Zlikwidowana plantacja marihuany

Opis filmu: narkotyki, diler, marihuana, cbś

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zlikwidowana plantacja marihuany (format flv - rozmiar 2.87 MB)

Powrót na górę strony