Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

240km/h pędził po krajowej 7

Data publikacji 31.10.2012

Mandatem i 10 punktami karnymi został ukarany kierowca BMW, który po nowym odcinku krajowej 7, jechał z prędkością prawie 240 kilometrów na godzinę. Jego jazdę zarejestrował policyjny wideorejestrator. Siedzący za kierownicą mężczyzna nie kwestionował swojej winy. Jak powiedział, nie zwrócił uwagi, że osiągnął tak dużą prędkość.

Policjanci z ostródzkiego ruchu drogowego pełniąc służbę na oddanym niedawno do użytku odcinku krajowej S7, zauważyli auto, które z dużą prędkością jechało w kierunku Małdyt. Funkcjonariusze nagrali kierowcę, który zgodnie ze wskazaniem wideorejestratora pędził prawie 240 km/h. Policjanci zatrzymali do kontroli mieszkańca Warszawy, który jak powiedział nie zauważył, że jedzie aż tak szybko.

51 – latek za popełnione wykroczenie został ukarany 500 złotowym mandatem, a także 10 punktami karnymi. Mężczyzna bezdyskusyjnie przyjął karę, jaką nałożyli na niego funkcjonariusze.

(KWP w Olsztynie / mw)
 

Film 240km/h pędził po krajowej 7

Opis filmu: przekroczenie prędkości, wideorejestrator, ruch drogowy


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik 240km/h pędził po krajowej 7 (format flv - rozmiar 1.07 MB)

Powrót na górę strony