Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Służby Cywilnej

Data publikacji 09.11.2012

11 listopada to Dzień Służby Cywilnej – święto tych, którzy swoją rzetelną pracą dają gwarancję sprawnego funkcjonowania administracji. Z tej okazji Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński, w imieniu swoim i kierownictwa Policji, złożył na ręce pracowników służby cywilnej życzenia i słowa podziękowania.

 

 

„Tylko praca daje okazję odkryć nam nas samych,
pokazać to, czym naprawdę jesteśmy"

Joseph Conrad

 

 

Panie i Panowie
Urzędnicy i Pracownicy Policji

 

Wszystkim urzędnikom i pracownikom Policji chciałbym złożyć serdeczne życzenia z okazji przypadającego na dzień 11 listopada Święta Służby Cywilnej. Życzę Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a w zawodowym - by służba i praca, bez wątpienia trudna i odpowiedzialna, przynosiła Państwu satysfakcję, zadowolenie oraz sukcesy.

Służba cywilna to przede wszystkim Wy, którzy swoją codzienną, ciężką pracą i rzetelnym wypełnianiem obowiązków służbowych realizujecie niezwykle odpowiedzialne zadania - przekładają się one na wyniki osiągane przez naszą formację. Dzięki Państwa zaangażowaniu polska Policja może być postrzegana jako nowoczesna administracja, spełniająca europejskie standardy.

Szanowni Państwo,
w tym szczególnym dniu przyjmijcie słowa uznania, jak również podziękowania za dotychczasową pracę i osiągane efekty.

Życzę wszystkiego, co w życiu najlepsze, niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie, powodzenia w realizacji nowych, ambitnych zamierzeń.

 

nadinsp. Marek Działoszyński
 

Powrót na górę strony