Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za pobicie rocznego synka

Data publikacji 13.11.2012

Policjanci z Bytomia zatrzymali 24-letniego mieszkańca Rozbarku podejrzanego o znęcanie się nad rocznym synem. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Za popełnione czyny sprawca może trafić do więzienia nawet na 15 lat.

Mężczyznę zatrzymali kryminalni z bytomskiej komendy. Jak wynika z policyjnych ustaleń, do pobicia rocznego chłopca doszło w ubiegły poniedziałek w jednym z mieszkań w Rozbarku. Chłopczyk trafił pod opiekę lekarzy, którzy stwierdzili u niego obrażenia bezpośrednio zagrażające życiu.

Ponieważ według opinii lekarzy obrażenia te mogły powstać w wyniku pobicia, w piątek przed południem o fakcie tym powiadomiono policję. Stróże prawa natychmiast rozpoczęli poszukiwania ukrywającego się przed organami ścigania 24-latka. Po wczorajszym zatrzymaniu przedstawiono mu zarzuty znęcania się nad synem i uszkodzenia jego ciała, za co może trafić do więzienia nawet na 15 lat. Dzisiaj o dalszym losie podejrzanego zadecyduje prokurator.
 
(KWP w Katowicach / mj)

Film Zatrzymany za pobicie rocznego synka

Opis filmu: pobicia, znęcanie, dziecko, przemoc domowa, uszkodzenia ciała

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymany za pobicie rocznego synka (format flv - rozmiar 5.65 MB)

Powrót na górę strony