Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwsze spotkanie w ramach projektu „Policjant XXI wieku- twórcze metody oddziaływań” – już za nami!

Data publikacji 16.11.2012

CSP – godziny popołudniowe, gwar słuchaczy biorących udział w przedsięwzięciu. Frekwencja, tak jak w dniu inauguracji projektu tj. 6 listopada 2012 r., przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Jego innowacyjność sprawiła, że wszyscy słuchacze, którzy zadeklarowali wcześniej swój udział, przybyli na warsztaty, ciekawi tego co ich czeka..Oto w CSP mają nabywać wiedzę i umiejętności z dziedzin, które na pozór są niezwykle odległe od rzemiosła policyjnego, zaś w praktyce mogą okazać się pomocne.

O 16:30, sala pękała w szwach !!!

15 listopada - Psychologowie CSP, współorganizatorzy z Pedagogium - Wyższej Szkoły Nauk Społecznych oraz zaproszeni goście, rozpoczęli cykl warsztatów będących pierwszą częścią realizowanego projektu. Równocześnie zaczęły się spotkania podczas których uczestnicy zgłębiali następujące obszary:

- trening komunikacji i sposoby radzenia sobie ze stresem,

- trening aktorski, analiza tekstu, elementy emisji głosu,

- aktorskie improwizacje, technika i wyrazistość mowy.

Wśród wielu planowanych spotkań znajdą się też zajęcia z dramy i plastyki ruchu. Intencją organizatorów jest to, by każdy z uczestników mógł nabyć te same umiejętności i wziąć udział w warsztatach ze wszystkimi prowadzącymi, dlatego też grupy będą podlegać rotacji podczas każdego z kolejnych spotkań.

Poza organizatorami – Psychologami z CSP nadkom. dr Iwoną Klonowską-Senderską i st.post. Kamilą Sitkowską - zajęcia prowadziły: dr Karina Szafrańska – aktor, wykładowca Pedagogium i Dorota Furman – choreograf, wykładowca Pedagogium oraz Linda Wawrzyniak, Anna Jurkowska i Natalia Kliszczyk – absolwentki Wydziału aktorskiego. Spośród grupy 120 uczestników, wiele osób zgłosiło akces do wzięcia udziału w drugiej części projektu, której zwieńczeniem będzie wystawienie spektaklu o charakterze profilaktycznym.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już w przyszły czwartek 22 listopada br.

(CSP W Legionowie / mw)

zdj. Roman Majewski

Więcej zdjęć na stronie CSP w Legionowie >>

 

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja