Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mistrzostwa Policji w Halowej Piłce Nożnej

Data publikacji 24.11.2012

Znamy już zwycięzców Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Halowej Piłce Nożnej. W meczu finałowym o puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pokonała kolegów z KWP w Katowicach. Na miejscu III uplasowali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, a IV miejsce zajęli mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Wczoraj zakończyły się trwające od środy Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Halowej. Mecze rozgrywane były w hali sportowej w Bojszowach. Do udziału w turnieju zgłosiło się łącznie 28 drużyn z jednostek garnizonu śląskiego oraz Centralnego Biura Śledczego, Biura Spraw Wewnętrznych i Szkoły Policji w Katowicach.

W meczu finałowym o puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pokonała kolegów z KWP w Katowicach. Miejsce III w meczu półfinałowym z zespołem Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach wywalczyli mundurowi reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Raciborzu. Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Łukasz Przygodziński z KWP w Katowicach. Najlepszym strzelcem turnieju został Edward Kowalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu. Natomiast najlepszym zawodnikiem mistrzostw okazał się Robert Kuczmaszewski z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Nagrody w postaci pucharów, statuetek, medali i dyplomów wręczył zawodnikom Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji podinsp. Piotr Kucia wraz z Pierwszym Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Bieruniu mł. insp. Dariuszem Nowakiem. Obecny był także Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Mirosław Kolasa.

Imprezę patronatem honorowym objął Starosta Bieruńsko-Lędziński Bernard Bednorz. Organizatorem zawodów był Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach.

(KWP w Katowicach / mj)

Film Mistrzostwa Policji w Halowej Piłce Nożnej

Opis filmu: piłka nożna, zawody, sport

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Mistrzostwa Policji w Halowej Piłce Nożnej (format flv - rozmiar 10.62 MB)

Film Mistrzostwa Policji w Halowej Piłce Nożnej

Opis filmu: piłka nożna, sport, zawody

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Mistrzostwa Policji w Halowej Piłce Nożnej (format flv - rozmiar 11.59 MB)

Powrót na górę strony