Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany dwoma listami gończymi zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 06.12.2012

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście zatrzymali 29 – latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mieszkaniec Szczecina od blisko dwóch lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W pomieszczeniu, w którym przebywał 29-latek, policjanci znaleźli ponad 58 gramów amfetaminy i ponad 660 gramów marihuany. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze Śródmieścia w Szczecinie zatrzymali 29 – letniego mieszkańca Szczecina, który od około dwóch lat unikał odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany w godzinach popołudniowych, w altance mieszczącej się na terenie ogrodów działkowych w Prawobrzeżnej części Szczecina.

Podczas przeszukania pomieszczenia, w którym mieszkał 29 – latek, policjanci znaleźli woreczki z białym proszkiem - ponad 58 gramów - oraz ponad 660 gramów suszu roślinnego. Zabezpieczona zawartość woreczków została poddana specjalistycznemu badaniu, które potwierdziło, że jest to amfetamina i marihuana.

29 – latek został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj,  na wniosek Prokuratury Rejonowej Szczecin - Prawobrzeże, sąd zastosował wobec 29-latka tymczasowy areszt na 2 miesiące.

(KWP w Szczecinie / mw)
 

Powrót na górę strony