Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

600 gramów amfetaminy przy 30-latku

Data publikacji 07.12.2012

Prawie 600 gramów amfetaminy oraz marihuanę zabezpieczyli kryminalni z Opola przy zatrzymanym 30-letnim mieszkańcu Brzegu. Policjanci szacują wstępnie wartość zabezpieczonych narkotyków na prawie 50 tys. złotych. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Opolu zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 30-letni mieszkaniec Brzegu może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Wczoraj przed godziną 19:00 kryminalni zatrzymali do kontroli pojazd, którym poruszał się podejrzewany mężczyzna. Podczas kontroli pojazdu funkcjonariusze ujawnili woreczki z ponad 400 gramami białego proszku. Wstępne badania narkotestem potwierdziły, że jest to amfetamina. Ponadto przy mężczyźnie policjanci znaleźli susz marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.  Policjanci przeszukali także pomieszczenia zajmowane przez zatrzymanego 30-latka. Tam ujawnili i zabezpieczyli ponad 100 gramów amfetaminy i 20 gramów marihuany. W sumie zabezpieczono prawie 600 gramów amfetaminy oraz 25 gramów marihuany o szacunkowej wartości czarnorynkowej prawie 50 tys. złotych.

Zatrzymany mężczyzna musi liczyć się z zarzutem posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za taki czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Opolu / mj)

Film 600 gramów amfetaminy przy 30-latku

Opis filmu: narkotyki, amfetamina, marihuana

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik 600 gramów amfetaminy przy 30-latku (format flv - rozmiar 1.41 MB)

Powrót na górę strony