Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W bagażniku taksówkarza zabezpieczono 4 kg marihuany

Data publikacji 10.12.2012

Policjanci z Wejherowa po pościgu zatrzymali 29-letniego taksówkarza. Mężczyzna uciekał autem, by uniknąć kontroli drogowej. Jak się okazało, powodem takiego zachowania młodego człowieka było to, że w bagażniku przewoził ponad 4 kg marihuany. Dzisiaj sąd zadecyduje o jego dalszym losie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie realizując działania skierowane przeciwko włamywaczom kontrolowali m.in. przejeżdżające samochody. W pewnym momencie zauważyli, że jeden z kierowców na widok policyjnego patrolu zawrócił i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg za kierowcą taksówki, który próbował uniknąć kontroli drogowej. Zatrzymali pojazd. Jak się okazało, powodem ucieczki młodego człowieka był towar, który przewoził w bagażniku. Funkcjonariusze znaleźli tam i zabezpieczyli ponad 4 kg marihuany zapakowanej w foliowe worki.  Czarnorynkową wartość środków odurzających oszacowano na ponad 60 tys. złotych.

29-latek z Wejherowa został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Jeszcze dziś sąd zdecyduje, czy mężczyzna zostanie tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

(KWP w Gdańsku / mw) 

Film W bagażniku taksówkarza znaleźli 4 kg marihuany

Opis filmu: narkotyki, marihuana,

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik W bagażniku taksówkarza znaleźli 4 kg marihuany (format flv - rozmiar 3.83 MB)

Powrót na górę strony