Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w drużynie „Szlachetnej paczki”

Data publikacji 12.12.2012

Bydgoscy policjanci już po raz kolejny przyłączyli się do akcji „Szlachetna paczka”. Funkcjonariusze z komendy miejskiej i komisariatu z bydgoskiego Śródmieścia zebrali artykuły, które trafią do potrzebujących osób i rodzin.

Okres świąteczny jest to szczególny czas, gdy wszyscy uroczyście spotykamy się w rodzinnym gronie przy wigilijnym stole i obdarowujemy się prezentami. Jednak w tak ważnym czasie nie należy zapominać o rodzinach i osobach potrzebujących. Dlatego też, jak co roku bydgoscy policjanci przyłączyli się do drużyny „Szlachetnej paczki”. Jest to ogólnopolska akcja prowadzona od ponad 10 lat przez Stowarzyszenie „Wiosna”.

Funkcjonariusze z komendy miejskiej i komisariatu z bydgoskiego Śródmieścia zebrali na terenie swoich jednostek dużą ilość niezbędnych artykułów, które po wcześniejszym wytypowaniu przez pracowników MOPS-u i koordynatorów akcji trafią do potrzebujących osób i rodzin. Mamy nadzieje, że drobne upominki trafią w ich potrzeby, a nadchodzące święta spędzą w miłej i rodzinnej atmosferze.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Powrót na górę strony