Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują 71-latka

Data publikacji 12.09.2007

Świętokrzyscy policjanci poszukują od wczoraj zaginionego 71-letniego mężczyzny. 71-latek z Fałkowa (gm. Radoszyce) najprawdopodobniej poszedł do pobliskiego lasu. W poszukiwaniach bierze udział ponad 50 policjantów, psy policyjne i policyjny helikopter.

Dzisiaj z samego rana w okolice poszukiwań skierowano większe siły policyjne. W operacji prowadzonej w lesie bierze udział ponad 50 policjantów, kilka psów tropiących, strażacy, pracownicy gminy i rodzina zaginionego. Działania wspiera policyjny helikopter.

Poszukiwany mężczyzna to Kazimierz Ostrowski mogący mieć kłopoty z pamięcią i postrzeganiem w terenie. Zaginiony ubrany był w marynarkę i spodnie koloru granatowego, kapelusz w szaro – czarną kratkę, na nogach miał kapcie. Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, wzrostu około 170 cm, włosy siwe z zakolami, oczy szare , twarz owalna . Policja świętokrzyska apeluje do wszystkich osób, które napotkały takiego mężczyznę o kontakt telefoniczny z konecka jednostka policji pod nr telefonu 041 – 3900 – 205 lub 997.

Powrót na górę strony
Polska Policja