Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono 1750 porcji narkotyków

Data publikacji 21.12.2012

Wrocławscy policjanci pełniący służbę w powiecie trzebnickim zabezpieczyli marihuanę, z której można by uzyskać blisko 1750 porcji handlowych porcji narkotyków. Cała sprawa zaczęła się od zatrzymania młodego mężczyzny przy którym funkcjonariusze znaleźli kilka porcji narkotyków. Teraz policjanci sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających, a także to, gdzie miały one trafić.

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, pełniąc służbę na terenie powiatu trzebnickiego, zatrzymali na jednej z ulic Żmigrodu 21 – latka, który miał przy sobie kilka porcji marihuany. Zatrzymany trafił do komisariatu Policji.

Kontynuując czynności w tej sprawie i wyjaśniając okoliczności związane z pochodzeniem zabezpieczonych narkotyków, funkcjonariusze ustalili miejsce, w którym znajdowały się znacznie większe ilości środków odurzających. W mieszkaniu na terenie jednej z miejscowości powiatu trzebnickiego, policjanci znaleźli marihuanę, z której, jak wynika z szacunków, można by uzyskać blisko 1750 porcji handlowych tego narkotyku.

Policjanci ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających, a także to, gdzie miały one trafić.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony