Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wynieśli dwóch mężczyzn z pożaru

Data publikacji 21.12.2012

Wczoraj wieczorem w Białej Podlaskiej przy ul. Jatkowej doszło do pożaru poddasza jednego z budynków. Funkcjonariusze patrolówki, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce, wynieśli z budynku dwóch mężczyzn. 40 i 65-latek zostali przewiezieni do szpitala. Mają poparzenia I i II stopnia. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Informację o pożarze dyżurny bialskiej jednostki otrzymał kilka minut przed 22:00. Jako pierwsi na miejscu pojawili się przebywający w pobliżu policjanci patrolówki. Płomienie wychodziły już na zewnątrz okien. Policjanci wraz z mieszkańcem Białej Podlaskiej wbiegli na poddasze. Tam, przy drzwiach płonącego mieszkania zauważyli dwie leżące osoby, które wynieśli natychmiast na zewnątrz. Obaj mężczyźni, 40 i 65-latek, byli poparzeni i zostali przewiezieni do bialskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w pomieszczeniu, w którym doszło do pożaru, nie było energii elektrycznej, a przebywające tam osoby doświetlały się świeczkami i zniczami. Policjanci ustalają przyczynę pożaru.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony