Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste przekazanie nowego radiowozu

Data publikacji 28.12.2012

Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Łagiewnik w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 27 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz Kia Ceed. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Łagiewnikach do służby patrolowo-interwencyjnej.

Starania o zakup nowego radiowozu przeznaczonego dla policjantów z Posterunku w Łagiewnikach zostały rozpoczęte kilka miesięcy temu. Zaangażowanie włodarzy gminy w zapewnienie mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa pozwoliło na wyasygnowanie z gminnych środków budżetowych pieniędzy w wysokości połowy wartości nowego pojazdu.

Nowa Kia trafiła do Posterunku Policji w Łagiewnikach, gdzie będzie wykorzystana do służby patrolowo-interwencyjnej. Zarówno przedstawiciele gminy, jak też komendant dzierżoniowskiej Policji stoją na stanowisku, że tylko ścisła współpraca pomiędzy tymi instytucjami może przynieść wymierne efekty w podniesieniu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

Policjanci dziękuję za okazane wsparcie i zrozumienie. Dzięki większej mobilności stróżów prawa, każdy mieszkaniec gminy, w razie potrzeby będzie mógł liczyć na szybką i sprawną reakcję policjantów.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony