Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwana europejskimi nakazami aresztowania i listami gończymi - zatrzymana

Data publikacji 03.01.2013

Stołeczni kryminalni zatrzymali poszukiwaną od 12 lat kobietę. Za 47-latką wydane zostały dwa europejskie nakazy aresztowania, cztery listy gończe i cztery zarządzenia w celu ustalenia miejsca pobytu. Katarzyna Z. ma na swoim koncie liczne oszustwa. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Kryminalni z warszawskich Bielan ustalili, że w lokalu przy ulicy Przybyszewskiego może przebywać poszukiwana kobieta. Wczoraj w godzinach popołudniowych udali się pod wskazany adres. Na miejscu zastali kilka osób, w tym poszukiwaną kobietę, która okazała dowód osobisty wystawiony na inną osobę. Funkcjonariusz nie dali się zwieść i szybko potwierdzili, że kobieta podająca się za kogoś innego to Katarzyna Z.

Okazało się, że 47-latka jest poszukiwana od 12 lat. Sąd Okręgowy w Warszawie wydał za nią dwa europejskie nakazy aresztowania. Cztery listy gończe wydał warszawski sąd rejonowy i żoliborska prokuratura. Kolejne cztery zarządzenia w celu ustalenia miejsca pobytu wydała za 47-latką śródmiejska i żoliborska prokuratura.

Katarzyna Z. ma na swoim koncie liczne oszustwa, w tym przedłożenie sfałszowanych i pochodzących z przestępstwa czeków z rachunków oszczędnościowych. Teraz na najbliższe miesiące trafi do aresztu śledczego.

Jeszcze dziś kobieta usłyszy kolejny zarzut za posługiwanie się cudzym dokumentem.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony