Oszuści bankowi zatrzymani - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Oszuści bankowi zatrzymani

Data publikacji 14.09.2007

W związku z wyłudzeniem kredytów w placówkach bankowych policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali dwie kobiety i mężczyznę. Podczas przeszukania ich mieszkań zabezpieczono pieczątki i sfałszowane dokumenty, które służyły zatrzymanej trójce w przestępczym procederze. Dzisiaj prowadzący sprawę wystąpią z wnioskiem o zastosowanie wobec nich dozoru policyjnego.

Jak ustalili policjanci z Woli, Paweł. J. (l. 25), Beata B. (l. 21) i Aleksandra J. (l. 24) od pewnego wyłudzali kredyty pożyczkowe i kredyty na sprzęt AGD przedkładając w bankach fałszywe zaświadczenia o zatrudnieniu.

Sprawa wyszła na jaw, gdy pracownik jednego z banków dokładnie przyjrzał się złożonej dokumentacji i zaczął mieć wątpliwości, co do jej autentyczności. Natychmiast powiadomiono o wszystkim Policję. 

Podczas przeszukania ich mieszkań policjanci trafili na sfałszowane zaświadczenia oraz pieczątki, które trójka oszustów wykorzystywała w przestępczym procederze. Dzisiaj policjanci prowadzący postępowanie wystąpią z wnioskiem o zastosowanie wobec nich dozoru policyjnego.

Powrót na górę strony
Polska Policja