Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kto zna tego bandytę?

Data publikacji 11.01.2013

Bytomscy policjanci poszukują sprawcy napadu na placówkę finansową. Wizerunek bandyty zarejestrowały kamery monitoringu, a prokurator zezwolił na jego opublikowanie w mediach. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego prosimy o kontakt. Za pomoc wyznaczono nagrodę.

Do napadu na pracownicę placówki finansowej mieszczącej się przy ul. Dworcowej w Bytomiu doszło 31 grudnia 2012 r. około godziny 11:00. Sprawca ubrany w jasną kurtkę i niebieskie dżinsy zastraszył kasjerkę przedmiotem przypominającym broń, po czym zażądał wydania mu pieniędzy. Po rabunku pospiesznie opuścił pomieszczenie i uciekł w kierunku pl. Kościuszki. Mężczyzna został uwieczniony przez kamery monitoringu wewnętrznego, a prokurator nadzorujący prowadzone przez bytomskich kryminalnych postępowanie w tej sprawie, wydał postanowienie o wyrażeniu zgody na publikację wizerunku sprawcy tego przestępstwa.

Za pomoc w ustaleniu sprawcy szef bytomskiej policji wyznaczył nagrodę pieniężną.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości bandyty, prosimy o osobisty kontakt z policjantami z KMP w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74. Z funkcjonariuszami można też kontaktować się telefonicznie pod nr. tel. 32 3888200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr. tel. alarmowych 112 i 997.

(KWP w Katowicach / mj)

Film Kto zna tego bandytę?

Opis filmu: napady, poszukiwani

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Kto zna tego bandytę? (format flv - rozmiar 3.05 MB)

Powrót na górę strony