Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

Data publikacji 17.01.2013

Lubuscy policjanci ujawnili kolejną uprawę marihuany. Plantacja prowadzona była w jednej z podgorzowskich miejscowości. W sprawie nadzorowanej przez Prokuratora Rejonowego w Gorzowie Wlkp. zatrzymany został 36-letni mężczyzna, który usłyszał trzy zarzuty.

W ostatni poniedziałek (14.01.2013 r.) kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. ujawnili kolejną w tym regionie plantację marihuany. Uprawa prowadzona była w nieużytkowanym od dawna lokalu gastronomicznym, położonym w jednej z podgorzowskich miejscowości. Policjanci na miejscu zabezpieczyli ponad 250 roślin konopi indyjskich oraz przeszło kilogram gotowego do sprzedaży suszu.
 
W trakcie postępowania nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Gorzowie Wlkp. zatrzymany został 36-letni mężczyzna, który użytkował obiekt. Zatrzymany usłyszał zarzuty związane z prowadzeniem nielegalnej uprawy konopi oraz wprowadzeniem do obrotu znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.  Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Sprawa jest rozwojowa.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / mj)

Film Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

Opis filmu: marihuana, konopie indyjskie, narkotyki, plantacja, uprawa

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci zlikwidowali plantację marihuany (format flv - rozmiar 5.82 MB)

Powrót na górę strony