Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Blisko 1000 porcji narkotyków nie trafi na rynek

Data publikacji 17.09.2007

Blisko 1000 porcji marihuany nie trafi na rynek dzięki pracy policjantów z Jawora i funkcjonariuszy Izby Celnej. Do wyjaśnienia zatrzymano dziewięć osób. Trzem z nich przedstawiono już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3, a w przypadku znacznej ilości narkotyków, nawet do 5 lat więzienia.

Kryminalni z Jawora wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej z Wrocławia dowiedzieli się, że w jednym z mieszkań na terenie Bolkowa przechowywane są znaczne ilości narkotyków i dyskretnie je obserwowali.

Wczoraj wieczorem na klatce schodowej zatrzymali 24 – letniego mężczyznę, przy którym znaleźli blisko 500 porcji marihuany. Narkotyki zapakowane były w foliowe woreczki i aluminiową folię. 24 - latek miał przy sobie również wagę elektroniczną.

W mieszkaniu policjanci zatrzymali jeszcze siedmiu mężczyzn i kobietę (18 – 42 lat). Tam zabezpieczyli kolejnych 500 porcji marihuany i kilka porcji amfetaminy.

Zarzuty posiadania narkotyków przedstawiono dwóm mężczyznom i kobiecie. Teraz policjanci ustalają skąd zatrzymani mieli środki odurzające i gdzie miały one trafić. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia, a w przypadku znacznej ilości, nawet do 5 lat.

Powrót na górę strony
Polska Policja