Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kto ich rozpoznaje?

Data publikacji 18.01.2013

Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP w Lublinie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie postępowanie przygotowawcze dotyczące oszustw dokonanych w okresie 23-28.02.2011 na terenie całego kraju. Sprawcy podając się za przedstawicieli firmy transportowej, pod pozorem świadczenia usług dokonali załadunków towarów, które po wyjechaniu z magazynów zaginęły. Wszystkie osoby, które rozpoznają tych mężczyzn lub posiadają informacje mające istotne znaczenie dla prowadzonego postępowania proszone są o kontakt z policją.

Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP w Lublinie prowadzi pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie postępowanie przygotowawcze dotyczące oszustw dokonanych w okresie 23-28.02.2011 na terenie całego kraju. Sprawcy podawali się za przedstawicieli firmy transportowej. Pobierali z magazynów hurtowni różne towary, który później trafiały na ich samochody ciężarowe. Po wyjechaniu z magazynów załadunek zaginął.

W toku prowadzonych czynności ustalono wizerunki trzech osób biorących udział w przestępstwach objętych postępowaniem. Jak ustalono, mężczyźni ci posługiwali się danymi innych osób. Prokuratura Okręgowa w Lublinie wyraziła zgodę na publikację ich wizerunków.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tych mężczyzn lub posiadają informacje mające istotne znaczenie dla prowadzonego postępowania proszone są o kontakt z Wydziałem dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP w Lublinie nr tel. (81) 535-44-28; 535-46-20 lub z najbliższą Jednostką Policji

(KWP w Lublinie / mj)

Powrót na górę strony