Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuana w garażu 24-latka

Data publikacji 12.02.2013

Policjanci znaleźli w garażu 24-latka z powiatu koszalińskiego ponad kilogram marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków - grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wczoraj sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztu.

Policjanci, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami,  wpadli na trop 24-latka z powiatu koszalińskiego. Udali się do jego mieszkania. Tam zastali mężczyznę i znaleźli przy nim niewielkie ilości suszu marihuany. Sprawdzając dalej, przeszukali należący do 24-latka garaż - mężczyzna, wiedząc, że kryminalni i tak odnajdą przechowywane narkotyki, dobrowolnie wskazał im miejsce, w którym ukrył marihuanę. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli również wagę i woreczki z zapięciem strunowym.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji. Zabezpieczony susz kryminalni poddali wstępnym badaniom, potwierdzając, że jest to kilogram marihuany. 24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków - grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek policji sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

(KWP w Szczecinie / mg)

Powrót na górę strony