Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o zabójstwo

Data publikacji 12.02.2013

Policjanci z Dębicy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo swej znajomej. Do zbrodni, według wstępnych ustaleń Policji, doszło w niedzielę wieczorem w domu zatrzymanego. Policja i prokuratura wyjaśniają tę sprawę.

Wczoraj wieczorem Policja w Dębicy przyjęła zgłoszenie o zaginięciu 25-letniej kobiety. Mieszkanka Dębicy miała wyjść z domu w niedzielę w południe, do wczorajszego popołudnia nie wróciła do domu.

Policjanci ustalili, że 25-letnia kobieta w niedzielę spotkała się ze swoim znajomym, 31-letnim dębiczaninem u niego w mieszkaniu. Policjanci sprawdzili mieszkanie. W jednym z pokoi znaleźli ciało zaginionej kobiety. Wstępne ustalenia wskazywały, że kobieta jest ofiarą przestępstwa.

Kilkadziesiąt minut później policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Podczas rozmowy przyznał się do zabójstwa swej dziewczyny. Dziś rano usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.
 
Policjanci i prokurator zabezpieczyli ślady zbrodni, a także narzędzia, które mogły być użyte przez zabójcę. Trwa śledztwo w tej sprawie.

(KWP w Rzeszowie / mj)

Powrót na górę strony