Lokalni dilerzy zatrzymani - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Lokalni dilerzy zatrzymani

Data publikacji 20.09.2007

Pięć osób zatrzymanych i zabezpieczone narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 50 tys. zł to efekt działań policjantów z Legionowa. Weszli oni do mieszkań w Legionowie i na warszawskim Bródnie, gdzie znaleźli ponad 1.100 działek narkotyków. Zatrzymanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Legionowscy policjanci od dłuższego czasu rozpracowywali lokalnych handlarzy narkotyków. W trakcie śledztwa ustalono, że na legionowski rynek trafiają narkotyki z Warszawy. Gdy policjanci dowiedzieli się, kto jest zamieszany w ten nielegalny biznes, podjęli decyzję o zatrzymaniach. 

We wtorek w Michałowie Reginowie wpadł 19- letni Bartłomiej K. Policjanci znaleźli przy nim marihuanę. Następnego dnia zatrzymano 22-letniego Macieja W. W jego mieszaniu w Legionowie funkcjonariusze zabezpieczyli 86 tabletek ecstasy, ok. 300 porcji amfetaminy i setki foliowych torebek. Tego samego dnia zatrzymano w Warszawie kolejne trzy osoby związane z tą sprawą. Zabezpieczono około 300 porcji amfetaminy i 1120 działek marihuany.

Zatrzymanym zostaną prawdopodobnie postawione zarzuty za posiadanie, handel i próbę wprowadzenia do obiegu znacznych ilości narkotyków . Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności. W stosunku do czterech osób policjanci wnioskować będą o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Powrót na górę strony
Polska Policja