Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Handlował lekami na potencję

Data publikacji 14.02.2013

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o nielegalny handel lekami na potencję. Zabezpieczono blisko 400 tabletek, których skład zostanie teraz zbadany przez biegłego. Zatrzymanemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 26-latka, podejrzanego o nielegalny handel lekami na potencję. Do zatrzymania doszło 12 lutego 2013 roku około godz. 10.30 na jednej z wrocławskich ulic.

W wyniku przeszukania policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 400 tabletek. Jak ustalili funkcjonariusze, 26-latek sprzedawał standardowe opakowanie za kwotę blisko 350 złotych, dokonując transakcji bezpośrednio bądź za pośrednictwem portali internetowych. Skład zabezpieczonych tabletek zostanie teraz zbadany przez biegłego i od wyniku ekspertyzy zależeć będą dalsze decyzje procesowe wobec podejrzanego.

Mężczyzna usłyszał już zarzut z Prawa Farmaceutycznego dotyczący nielegalnego handlu lekami, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Film Handlował lekami na potencję

Opis filmu: leki na potencję, tabletki

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Handlował lekami na potencję (format flv - rozmiar 5.57 MB)

Powrót na górę strony