Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskano BMW o wartości 100 tys. zł

Data publikacji 20.02.2013

Wałbrzyscy policjanci odzyskali warte blisko 100 tys. zł BMW skradzione w lutym bieżącego roku na terenie Szczawna Zdroju. Zatrzymali także mężczyznę podejrzanego o jego kradzież. 28 - latek trafił do policyjnego aresztu. W jego domu znaleziono także przyrządy służące do otwierania i uruchamiania pojazdów. Teraz zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu odzyskali BMW o wartości około 100 tys. złotych. Auto zostało skradzione w lutym br. na terenie Szczawna Zdroju. Odzyskanie samochodu było efektem działań, prowadzonych praktycznie na terenie całego powiatu.

Na podstawie zgromadzonych informacji i po szczegółowej analizie materiałów funkcjonariusze wytypowali i zatrzymali również mężczyznę podejrzanego o kradzież auta. Zatrzymanym okazał się  28 – letni mężczyzna. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli także przyrządy służące do otwierania i uruchamiania pojazdów.

Zatrzymany 28-latek trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo, o które jest podejrzany, grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony