Zatrzymany za zabicie ojca - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za zabicie ojca

Data publikacji 21.09.2007

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Skarżyska Kamiennej i jego 52-letnią matkę. Obojga podejrzanych o zabójstwo.

Jak wynika z ustaleń policjantów, gdy tuż po północy 21-latek poruszający się o kulach wrócił do domu i próbował dostać się do lodówki ojciec zagrodził mu drogę. Między mężczyznami doszło do awantury. W stronę chłopaka poleciały słoiki, młotek i inne przedmioty, w ruch poszły kule. W pewnym momencie 21-latek chwycił nóż kuchenny i rzucił nim w ojca. Nóż utknął w klatce piersiowej. Wtedy 52-letnia matka chłopca wyciągnęła go i umyła. Po awanturze wszyscy położyli się spać. Rano syn z matką znaleźli ojca martwego. Zadzwonili po Policję.

Przybyłym na miejsce funkcjonariuszom 21-latek tłumaczył, że pijany ojciec awanturował się i nadział na nóż. Jednak po analizie zebranych materiałów policjanci ustalili faktyczny przebieg zdarzenia. 

Dziś postawiono 21-latkowi zarzut zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie. Matka na razie trzeźwieje w areszcie policyjnym. Ona najprawdopodobniej usłyszy zarzut współudziału w zabójstwie.

Powrót na górę strony
Polska Policja