Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odnaleziono ciało pilota i wrak awionetki

Data publikacji 23.09.2007

Wczoraj przed południem znaleziono ciało 35-letniego pilota awionetki, którego od kilku dni poszukiwali policjanci z komisariatu rzecznego, strażacy, rodzina i znajomi mężczyzny. Dziś rano z policyjnego śmigłowca funkcjonariusze wypatrzyli wrak samolotu.

Od soboty policjanci z komisariatu rzecznego, strażacy, rodzina i znajomi poszukiwali 35-letniego pilota. Wczoraj przed południem funkcjonariusze otrzymali informację o znalezieniu  w Wiśle zwłok mężczyzny. Natychmiast powiadomiono o wszystkim prokuratora, w obecności którego policjanci przeprowadzili oględziny. Rodzina zidentyfikowała ciało ofiary.

Nadal trwały poszukiwania awionetki. Dziś od samego rana policjanci z komisariatu rzecznego na pokładzie śmigłowca policyjnego sprawdzali rzekę i nabrzeże. Ok. godz. 10:30 z pokładu śmigłowca 20 metrów od prawego brzegu wypatrzyli jej wrak. Awionetka znajdowała się w odległości 400 metrów poniżej ujścia Kanału Żerańskiego. Natychmiast powiadomiono straż pożarną i Komisję ds. Badania Wypadków Lotniczych. Znalezione wczoraj ciało pilota i odnaleziony dzisiaj wrak pozwolą teraz na ustalenie przyczyn wypadku

Powrót na górę strony
Polska Policja