Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zginął policjant

Data publikacji 27.02.2013

Z przykrością informujemy, że we wczorajszym wypadku samochodowym w Piekarach Śląskich zginął nasz kolega. Ustalamy teraz, jak doszło do zderzenia kierowanego przez niego nieoznakowanego radiowozu z ciężarówką. W imieniu kierownictwa śląskiego garnizonu policji oraz wszystkich policjantów i pracowników KWP w Katowicach, składamy wyrazy ubolewania rodzinie i bliskim.

Wczoraj tuż po 17.00 na drodze wojewódzkiej nr 911 w Piekarach Śląskich doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący nieoznakowanym radiowozem marki Fiat Bravo 36-letni młodszy aspirant, na łuku drogi z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z ciężarowym Renault Premium. W trakcie wypadku uszkodzeniu uległ także Volkswagen Golf. Z uwagi na zablokowanie drogi wyznaczono objazdy.

Obrażenia policjanta powstałe w wyniku zderzenia okazały się niestety śmiertelne. 35-letni młodszy aspirant z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Piekarach Śląskich służył w policji od 14 lat. Był żonaty, osierocił trójkę dzieci.

W imieniu kierownictwa śląskiego garnizonu policji oraz wszystkich policjantów i pracowników KWP w Katowicach, składamy wyrazy ubolewania rodzinie i bliskim.

(KWP w Katowicach / mj)

Powrót na górę strony