Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tytoń bez akcyzy, narkotyki i broń

Data publikacji 28.02.2013

Policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy. W jej trakcie okazało się, że kierowca w bagażniku przewoził tytoń bez akcyzy. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania jego domu policjanci znaleźli kolejne worki z tytoniem, narkotyki i broń palną. Zatrzymanemu grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Słupsku zatrzymali do kontroli samochód osobowy. W bagażniku pojazdu znaleźli 3 worki z tytoniem bez akcyzy. Kierowca auta  został zatrzymany. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli kolejne 3 worki z tytoniem, ponad 80 gramów amfetaminy, broń myśliwską, 2 sztuki broni gazowej oraz 51 sztuki amunicji.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał wczoraj zarzuty dotyczące nielegalnego posiadania broni i amunicji, posiadania znacznych ilości narkotyków oraz popełnienie przestępstwa związanego z posiadaniem tytoniu bez akcyzy.  Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Sąd zdecydował również o zastosowaniu wobec zatrzymanego aresztu tymczasowego na okres miesiąca.

(KWP w Gdańsku / mg)
 

Powrót na górę strony