Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Udaremniony przemyt narkotyków z Indii do Polski

Data publikacji 18.03.2013

Policjanci zatrzymali 43-letniego Igora Ł., który chciał przemycić blisko kilogram haszyszu z Indii do Polski. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Do Walki Z Przestępczością Narkotykową Komendy Stołecznej Policji otrzymali informację od funkcjonariuszy III urzędu celnego z lotniska w Warszawie o podejrzanej przesyłce jednego z pasażerów. Natychmiast przystąpili do działania.

W czasie przeszukania bagażu policjanci ujawnili 146 kapsułek o owalnych kształtach koloru czarnego, ukrytych wewnątrz trzech hermetycznych zamkniętych pojemników. Badania testerem wykazało, że jest to haszysz o wadze blisko kilograma.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. W prokuraturze 43-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd przychylił się do wniosku  o zastosowanie wobec mężczyzny 3 miesięcy tymczasowego aresztu. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(KSP / mj)

Film Udaremniony przemyt narkotyków z Indii do Polski

Opis filmu: narkotyki, przemyt


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Udaremniony przemyt narkotyków z Indii do Polski (format flv - rozmiar 3.03 MB)

Powrót na górę strony