Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowana "dziupla"

Data publikacji 26.09.2007

Kryminalni z Poznania namierzyli i zlikwidowali kolejną "dziuplę" samochodową , w której demontowane były na części skradzione samochody. Zatrzymano właściciela posesji, któremu już przedstawiono zarzuty paserstwa.

"Dziupla " znajdowała się na jednej z posesji w willowej dzielnicy Poznania. Policjanci obserwowali od dłuższego czasu poczynania właściciela posesji. Weszli do domu i zastali 41-letniego Krzysztofa C. który był całkowicie zaskoczony. Mężczyzna nie stawiał żadnego oporu, mimo, że właśnie przygotowywał do wywiezienia silnik jednego ze skradzionych pojazdów. Policjanci przeszukali garaż. Znaleźli części karoseryjne i mechaniczne skradzionych we wrześniu aut: vw passata, który padł łupem złodziei w powiecie średzkim i renault megan skradzione w Kórniku. Do badań mechanoskopijnych zabezpieczono również mercedesa. Badania biegłych wykażą, czy został wcześniej skradziony.

Zatrzymanemu Poznaniakowi policjanci postawili zarzuty paserstwa, czyli sprzedaży części ze skradzionych samochodów, za co grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Film Zlikwidowana "dziupla"


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zlikwidowana "dziupla" (format flv - rozmiar 926.87 KB)

Powrót na górę strony