Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwie osoby zatrzymane za handel narkotykami

Data publikacji 27.09.2007

Policjanci zatrzymali dwie osoby zajmujące się handlem narkotykami. Młoda kobieta rozprowadzała we Wrocławiu heroinę a pieniądze z jej sprzedaży przeznaczała na utrzymanie siebie i trójki dzieci. Drugim zatrzymanym był diler, w mieszkaniu którego znaleziono 460 porcji amfetaminy.

Policjanci z Sekcji do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali wczoraj 26-latkę  podejrzewaną o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy niej 135 porcji heroiny o czarnorynkowej wartości 3 tys. zł. Jak wynika z ich ustaleń, kobieta od 15 sierpnia tego roku wprowadziła do obrotu 370 porcji narkotyku o wartości około 7,5 tys. zł. Podczas przesłuchania twierdziła, że sprzedaje heroinę, by mieć pieniądze na życie dla siebie i dla trójki swoich dzieci, z których najmłodsze ma 4 lata, a najstarsze 9. 

Również w tym samym dniu funkcjonariusze z komisariatu w Brzegu Dolnym zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o rozprowadzanie narkotyków wśród młodzieży. Podczas przeszukania mieszkania u kompletnie zaskoczonego dilera policjanci zabezpieczyli ponad 460 porcji amfetaminy, 4 gramy haszyszu i kilkadziesiąt foliowych woreczków strunowych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Za wprowadzanie do obrotu środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Powrót na górę strony