Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusze CBŚ zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Data publikacji 29.03.2013

Policjanci Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali kolejną uprawę konopi indyjskich. Zatrzymany 28-latek usłyszał zarzut przestępstwa narkotykowego, za co grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze do realizacji sprawy przystąpili w środę (27.03.13) około południa na terenie powiatu włocławskiego. Kryminalni weszli do mieszkania w jednej z miejscowości gminy Brześć Kujawski. W trakcie przeszukania zabezpieczono 21 krzewów konopi indyjskich. W pomieszczeniu, w specjalnie przygotowanym namiocie, wyposażonym w automatycznie sterowane oświetlenie, nawadnianie i wentylację, znajdowały się będące w końcowej fazie wzrostu krzewy, od 1,5 do 1,8 metra wysokości.

Policjanci zatrzymali przebywającego w mieszkaniu 28-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kryminalni z Komendy Miejskiej we Włocławku przedstawili podejrzanemu zarzuty uprawy, która może dostarczyć znacznej ilości ziela konopi indyjskich.  Za to przestępstwo grozi mężczyźnie do 8 lat więzienia.

 (KWP w Bydgoszczy / mj)

Film Funkcjonariusze CBŚ zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Opis filmu: cbś, konopie indyjskie, plantacje, narkotyki

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Funkcjonariusze CBŚ zlikwidowali uprawę konopi indyjskich (format flv - rozmiar 1.38 MB)

Powrót na górę strony