Z widłami na sklepową - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z widłami na sklepową

Data publikacji 28.09.2007

Lubartowscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który rzucił się z widłami na sklepową. Ranna kobieta zdołała uciec ze sklepu, zamykając napastnika wewnątrz.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Leszkowice w gm. Ostrówek. Tuż przed godz. 14:00 do miejscowego sklepu wszedł 32-letni mieszkaniec tej miejscowości, trzymając w ręku widły. Zamówił cztery wina, butelkę wódki i paczkę papierosów. Kiedy sklepowa postawiła towar na ladzie i poprosiła o zapłatę, ten oznajmił, że nie zapłaci. Wówczas sprzedawczyni zabrała towar z lady. Rozzłoszczony klient w jednej chwili rzucił się z widłami na kobietę, raniąc ją w głowę i rękę. Ranna nie straciła jednak zimnej krwi i wykorzystując chwilę nieuwagi rozbójnika, uciekła ze sklepu zamykając sprawcę w środku. 

Rozjuszony 32-latek zdążył zniszczyć kasę fiskalną oraz różne artykuły spożywcze, zanim został zatrzymany przez zaalarmowanych policjantów. Funkcjonariusze poddali 32-latka badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik wskazał 2 promile. Nietrzeźwego mężczyznę umieszczono w policyjnej izbie zatrzymań, gdzie trzeźwieje pod okiem policjantów.

Powrót na górę strony
Polska Policja