Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany ENA zatrzymany

Data publikacji 04.04.2013

W ręce żnińskich mundurowych wpadł 25-latek z Barcina poszukiwany od kilku lat m.in. Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna ma na swoim koncie kilkanaście różnego rodzaju przestępstw. Po wykonaniu niezbędnych czynności od razu trafił do zakładu karnego, gdzie odsiedzi zasądzoną wcześniej karę.

Do zatrzymania poszukiwanego od kilku lat 25-latka z Barcina doszło wczoraj kilka minut przed 21.00 na jednej z ulic w Bydgoszczy. Wcześniej kryminalni ze Żnina uzyskali informację, z której wynikało, że będzie on przebywał tego dnia w tym mieście. Mężczyzna poszukiwany był kilkoma listami gończymi oraz Europejskim Nakazem Aresztowania za popełnienie kilkunastu przestępstw między innymi przeciwko życiu i zdrowiu, mieniu, a także za posiadanie narkotyków. Jak ustalili policjanci, mężczyzna ukrywał się przez ostatnich kilka miesięcy poza granicami kraju. Wrócił jednak i wtedy został zatrzymany. Mężczyzna początkowo trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (4.04.13), po wykonaniu niezbędnych czynności, 25-letni barcinianin, zgodnie z nakazem sądu, trafił do zakładu karnego.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Powrót na górę strony