Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli starszej kobiecie

Data publikacji 09.04.2013

Policjanci pomogli 81-letniej mieszkance Leżajska, która osłabiona leżała w swoim mieszkaniu, nie była w stanie się podnieść. Funkcjonariusze zainterweniowali po telefonie od jej syna, który przebywa za granicą. Wraz ze strażakami wyważyli drzwi. Kobieta trafiła do szpitala.

Wczoraj tuż przed godziną 12:00, funkcjonariusze udali się do jednego z mieszkań w Leżajsku. Chwilę wcześniej do oficera dyżurnego zadzwonił zaniepokojony mężczyzna informując, że jego samotnie mieszkająca matka od kilku dni nie odbiera telefonu. Mężczyzna dodzwonił się do Policji w Leżajsku ze Stanów Zjednoczonych.

Natychmiastowa reakcja służby dyżurnej sprawiła, że przybyli na miejsce policjanci po nieskutecznej próbie nawiązania kontaktu z kobietą wraz z strażakami podjęli decyzję o wyważeniu drzwi wejściowych. Funkcjonariusze po wejściu do mieszkania, w kuchni zastali leżącą na podłodze 81-letnią mieszkankę Leżajska. Okazało się, że kobieta jest przytomna, ale bardzo osłabiona. Decyzją lekarza natychmiast została przewieziona do szpitala.

(KWP w Rzeszowie / pt)

Powrót na górę strony