Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 09.04.2013

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykowa stołecznej policji zatrzymali 25-letniego Bartłomieja O. Mężczyzna miał przy sobie ponad pół kilograma amfetaminy. Teraz, za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykowa stołecznej policji na jednej z ulic w Nowym Dworze Mazowieckim zauważyli młodego mężczyznę, który nerwowo się rozglądał, trzymając w ręku reklamówkę. Postanowili go wylegitymować. Podczas kontroli znaleźli w jego torbie sypką substancje koloru białego oraz kilkadziesiąt torebek foliowych z zapięciem strunowym.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Badania potwierdziły, że zabezpieczona substancje to pół kilograma amfetaminy. W prokuraturze 25-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Sąd przychyli się do wniosku o zastosowanie wobec mężczyzny trzy miesięcznego aresztu. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(KSP / mg)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.28 MB)

Powrót na górę strony