Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zareagował w czasie wolnym od służby

Data publikacji 09.04.2013

Policjanci z Mokotowa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Dariusz B. ma na swoim koncie udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. 31-latek wpadł dzięki funkcjonariuszowi z wydziału kryminalnego, który w czasie wolnym od służby rozpoznał poszukiwanego, a potem informację tę przekazał swoim kolegom. Wczoraj mężczyzna, który został skazany na 4,5 roku pozbawienia wolności trafił do aresztu śledczego.

Kiedy policjant z mokotowskiego zespołu poszukiwań osób w czasie wolnym od służby zauważył poszukiwanego listem gończym, informację tę niezwłocznie przekazał swoim kolegom z komendy. Funkcjonariusz podał im w co jest ubrany mężczyzna oraz numer autobusu, do jakiego wsiadł. Mundurowi zatrzymali go, kiedy autobus stanął na najbliższym przystanku.

Dariusz B. był poszukiwany listem gończym. 31-latek na swoim koncie między innymi udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Mężczyzna został skazany na 4,5 roku pozbawienia wolności. Wczoraj został przewieziony do aresztu śledczego.

(KSP / mj)

Powrót na górę strony