Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla 33-latka

Data publikacji 09.04.2013

Na wniosek policjantów i prokuratora sąd tymczasowo aresztował 33-latka, który kradł i przywłaszczał sobie dokumenty innych osób. Mężczyzna był poszukiwany w związku z przestępstwem, które popełnił w ubiegłym roku. Teraz grozi mu 8-letni pobyt w więzieniu.

W ubiegłym roku 33-letni mieszkaniec Goczałkowic dopuścił się pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. W związku z tym czynem zastosowano wobec niego policyjny dozór. Mężczyzna jednak nie zgłaszał się do jednostki policji, co spowodowało, że rozpoczęto jego poszukiwania.

Tyscy kryminalni ustalili jego miejsce pobytu i zatrzymali go. Śledczy ustalili też, że mężczyzna ma na swoim koncie także liczne przywłaszczania i kradzieże dokumentów osobistych. 33-letni mieszkaniec Goczałkowic Zdroju usłyszał w związku z tym 15 zarzutów. Stróże prawa odzyskali skradzione dokumenty, teraz sprawdzają, czy mężczyzna nie dopuścił się jeszcze innych przestępstw.

Na wniosek policjantów i prokuratora zatrzymany 33-latek został tymczasowo aresztowany. Za popełnione czyny grozi mu 8-letni pobyt w więzieniu.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony