Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci spełniają marzenia

Data publikacji 10.04.2013

Mundurowi i pracownicy cywilni z Żor postanowili spełnić marzenie kilkuletniej Asi z Olsztyna, która zapragnęła otrzymać jak najwięcej kartek z życzeniami urodzinowymi. Dziewczynka choruje na nowotwór, a dzisiaj kończy 9 lat. Z okazji urodzin do małej marzycielki z Mazur powędrowała własnoręcznie wykonana, ogromna i wiosenna przesyłka.

O marzeniach małej Asi policjanci dowiedzieli się poprzez tzw. „pocztę pantoflową”. Od razu postanowili się przyłączyć do ogólnopolskiej akcji, w ramach której przekazywane są życzenia dla dziewczynki walczącej z chorobą nowotworową. Asia liczy kartki adresowane do niej i cieszy się z każdej z nich. W Komendzie Miejskiej Policji w Żorach powstała bajecznie kolorowa, wykonana w formacie A3, na której podpisy złożyły policjantki, policjanci i pracownicy cywilni. Wraz z życzeniami urodzinowymi do solenizantki „powędrował” Sznupek – maskotka Śląskiej Policji.

Z okazji 9-tych urodzin życzymy Asi wszystkiego co najpiękniejsze, spełnienia marzeń i samych słonecznych dni.

(KWP w Katowicach / mj)

Film Policjanci spełniają marzenia

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci spełniają marzenia (format flv - rozmiar 2.51 MB)

Powrót na górę strony