Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Staranował radiowóz skradzionym samochodem

Data publikacji 12.04.2013

Policjanci zatrzymali 29-latka po tym, jak staranował radiowóz. Mężczyzna uciekał samochodem skradzionym na terenie Bydgoszczy. Podejrzany został doprowadzony do prokuratora, który zadecyduje o dalszym losie zatrzymanego.

Dzisiejszej nocy (11/12.04.13) kryminalni z komendy miejskiej w Bydgoszczy prowadzili działania wymierzone w osoby zajmujące się przestępczością samochodową. Tuż po północy, na drodze krajowej nr 25 policjanci zauważyli seata ibizę, którego kierowca miał założoną kominiarkę. Gdy funkcjonariusze próbowali zatrzymać pojazd do kontroli, kierowca przyspieszył i zaczął uciekać.
 
Informacja natychmiast trafiła do patroli w rejonie Koronowa. W miejscowości Nowy Dwór kierujący seatem został zatrzymany po tym, jak próbując przebić się przez blokadę uderzył w policyjny radiowóz. Jak się okazało, samochód kilkadziesiąt minut wcześniej został skradziony na terenie Bydgoszczy, a kierowca to znany policjantom 29-latek. Bydgoszczanin był w przeszłości karany za przestępstwa samochodowe.
 
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kryminalni przedstawili podejrzanemu zarzut kradzieży pojazdu, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje prokurator.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Film Staranował radiowóz skradzionym samochodem

Opis filmu: przestępczość samochodowa, blokady

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Staranował radiowóz skradzionym samochodem (format flv - rozmiar 2.47 MB)

Powrót na górę strony