Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z bronią gazową i nożem napadł na 25-latka

Data publikacji 30.09.2007

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali 40-letniego mieszkańca Łaszczowa, po tym jak wczoraj wieczorem najpierw oddał dwa strzały z broni gazowej w kierunku 25-letniego mężczyzny, a potem ranił go nożem. Pokrzywdzony z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala.

Wieczorem policjanci z Tomaszowa Lubelskiego otrzymali informację, że na ulicy 3-go Maja w Łaszczowie doszło do rozboju z użyciem broni gazowej i noża. Na miejsce natychmiast wysłany został policyjny patrol.

Z relacji świadków wynikało, że 40-letni mężczyzna, który przechodził obok siedzącego na ławce 25-latka, nagle wyjął broń i oddał z niej dwa strzały w kierunku młodego człowieka. Jak się później okazało była to broń gazowa. Między mężczyznami wywiązała się szamotanina. W pewnym momencie 40-latek wyjął nóż i ranił 25-latka w klatkę piersiową.

Po chwili sprawca został zatrzymany. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego 1,2 promila alkoholu we krwi. Ranny 25-latek trafił do szpitala, a po opatrzeniu został zwolniony do domu.
Powrót na górę strony