Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Papierosy, alkohol i narkotyki w przyczepie kempingowej

Data publikacji 16.04.2013

Na targowisku miejskim w Płocku policjanci zatrzymali mężczyznę, u którego w przyczepie kempingowej znaleźli papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy oraz narkotyki. 22-latek dzisiaj zostanie przesłuchany.

W poniedziałek funkcjonariusze z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu, w wyniku pracy operacyjnej, zatrzymali na terenie targowiska miejskiego w Płocku 22-letniego mieszkańca Płocka. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna, w przyczepie kempingowej znajdującej się w rejonie targowiska, przechowuje narkotyki.

Po sprawdzeniu przyczepy policjanci ujawnili torbę foliową, w której było 40 gramów marihuany. W przyczepie funkcjonariusze znaleźli również 43 butelki z alkoholem, bez polskich znaków akcyzy, 1335 paczek papierosów różnych marek, 13 toreb z tytoniem tytoniem oraz 37 kartonów z papierosami. Wyroby tytoniowe również nie posiadały polskich znaków akcyzy.

Policjanci dokonali również przeszukania w mieszkaniu płocczanina, gdzie znaleźli torebki z białym proszkiem oraz tabletki w kształcie gwiazdy.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, dzisiaj zostanie przesłuchany.

(KWP w Radomiu / mg)

Powrót na górę strony