Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przyznano Złotą Gwiazdę Policji

Data publikacji 18.04.2013

Targom EUROPOLTECH, od początku ich istnienia, towarzyszy program promocji produktów o najwyższej użyteczności dla służb policyjnych oraz formacji bezpieczeństwa państwa, a także tych charakteryzujących się nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi oraz unikalnymi walorami eksploatacyjnymi.

Wszystkie wyroby biorące udział w programie są jednocześnie kandydatami do przyznawanej przez Radę Programową Targów Nagrody Złotej Gwiazdy Policji.

W tym roku nagrody wręczał Komendant Główny Policji, nadinsp. Marek Działoszyński oraz Wiceprezes Zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich SA, Maciej Glamowski.

Brązową Gwiazdę Policji przyznano firmie MOTOROLA SOLUTIONS POLSKA - za MOTOBRIDGE.

Srebrną Gwiazdę Policji otrzymała Katedra Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie - za system wykrywania fałszerstw w obrazach cyfrowych – MITIS.

Złotą Gwiazdę Policji otrzymała Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki i Informatyki, Katedra Systemów Multimedialnych - za system zdalnej obserwacji akustyczno-wizyjnej.

Wszystkim laureatom podziękował nadinsp. Marek Działoszyński, Komendant Główny Policji.

Gratuluje wam pracy, którą wykonaliście na rzecz służb porządku publicznego. Zaprezentowane przez was produkty zyskały szczególne uznanie w oczach jury, a teraz trzeba zrobić wszystko, aby wdrożyć je do użytku. Dziękuję za to, że potrafiliście wsłuchać się w nasze potrzeby i za to, że wspólnie możemy dbac o bezpieczeństwo publiczne. 


 KGP

Powrót na górę strony