Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci szukają domu dla szczeniąt

Data publikacji 19.04.2013

Siedem szczeniaków pilnie potrzebuje odnaleźć swój dom i swoich oddanych opiekunów. Nowi właściciele w zamian otrzymają nieocenioną wierność, jaką może dać tylko pies przyjaciel.

Kilka dni temu w rozwalającej się stodole post. Aleksandra Suchożebrska z sokołowskiej Policji znalazła pięć szczeniąt.  Ich pisk usłyszała z balkonu swojego domu. Wspólnie z mężem przedostali się do stodoły. Nie było to łatwe -  wszędzie była woda, miejscami o głebokości pół metra.

Widząc gromadkę szczeniaków, nie mogli tego pozostawić obojętnie. Przynieśli tam materac i koc, tak aby szczeniaki miały wygodne legowisko. Od czasu znalezienia przynoszą jedzenie i sprawdzają, czy nic się pieskom nie stało. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionej lekarz weterynarii, podali im lekarstwa na odrobaczenie. Teraz dla piątki zaczęli szukać domu.  Jednak w trakcie poszukiwań, okazało się, że z piątki zrobiła się siódemka. Do pięciu szczeniaków dołączyło jeszcze dwa.  Prawdopodobnie matka wyniosła je w inne miejsce, a teraz ponownie je przyniosła, czując, że są pod dobrą opieką.

Teraz siedem szczeniaków - 4 pieski i 3 suczki -  z utęsknieniem i nadzieją czekają na swoje nowe kochające domy i odpowiedzialnych właścicieli. Do sokołowskiej Policji już zgłaszają się osoby, które chciałyby sie nimi zaopiekować. Miejmy nadzieje, że szybko znajdą swój dom. Osoby, które chciałyby poznać więcej szczegółów, proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim (tel. 25 787 20 11) lub bezpośrednio na ul. Wolności 50.

(KWP w Radomiu)


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 5.62 MB)

Powrót na górę strony