Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Handlował lekami na potencję, prowadząc sklep internetowy

Data publikacji 23.04.2013

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o nielegalny handel lekami na potencję. Zabezpieczono blisko 1000 tabletek, których skład zostanie teraz zbadany przez biegłego. Zatrzymanemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 24 - latka, podejrzanego o nielegalny handel lekami na potencję.

Do zatrzymania 24-latka doszło 22 kwietnia 2013 roku na terenie Starego Miasta. Podejrzany został zatrzymany na poczcie podczas nadawania przesyłki. Policjanci zabezpieczyli w niej ponad 1000 tabletek, których wartość handlowa to ponad 56 tysięcy złotych. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna prowadził sklep internetowy, za pośrednictwem którego przyjmował zamówienia z całej Polski. Przesyłki z tabletkami nadawał na różnych pocztach, posługując się przy tym wieloma kontami bankowymi.

Skład zabezpieczonych tabletek zostanie teraz zbadany przez biegłego i od wyniku ekspertyzy zależeć będą dalsze decyzje procesowe wobec podejrzanego.

Mężczyzna usłyszał już zarzut z Prawa Farmaceutycznego dotyczący nielegalnego handlu lekami, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony