Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złoty medal w Jiujutsu dla policjanta z Jeleniej Góry

Data publikacji 25.04.2013

Asp. Dariusz Pawilkowski z Wydziału do Spraw Nieletnich Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zdobył tytuł mistrza Polski i złoty medal podczas XI Mistrzostw Polski Sportowego Jiujutsu.

20 kwietnia 2013 roku zawodnicy jeleniogórskiej Strefy Walki wzięli udział w XI Mistrzostwach Polski Sportowego Jiujutsu organizowanych przez Polską Organizację Jiujutsu. Zawody odbyły się w Krośnie Odrzańskim, a wzięło w nich udział 100 zawodników.

Tytuł Mistrza Polski Sportowego Jiujutsu w wadze do 80 kg i złoty medal zdobył policjant Wydziału do Spraw Nieletnich Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze – asp. Dariusz Pawilkowski. Poziom organizacyjny i sportowy zawodów był wysoki. Sama formuła walki była dla zawodników wielkim sprawdzianem, ponieważ reguły znacznie różnią się od turniejów brazylijskiego jiujutsu, w których wielokrotnie funkcjonariusz brał udział.

Asp. Dariusz Pawlikowski jiujutsu trenuje od 15 lat. Prowadził również zajęcia dla kobiet w ramach cieszącego się dużym zainteresowaniem kursu samoobrony, organizowanego przez jeleniogórską policję.

Życzymy dalszych sukcesów!

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony