Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na Automaster Show 2013

Data publikacji 29.04.2013

Na lotnisku w Kamieniu Śląskim odbył się wielki, rodzinny piknik motoryzacyjny Automaster Show 2013. W przedsięwzięciu wzięli również udział opolscy policjanci ruchu drogowego.

Policjanci ruchu drogowego z Krapkowic i Opola zaprezentowali na Automaster Show nowoczesny sprzęt na co dzień wykorzystywany w służbie. Widzowie imprezy mogli zobaczyć m.in. oznakowany radiowóz z wideorejestratorem Alfa Romeo 159, policyjny motocykl Honda, policyjny ambulans profilaktyczny z rowerowym torem przeszkód. Dodatkowo na pikniku motoryzacyjnym zaprezentowali się również funkcjonariusze z drużyny rowerowej Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji.

Automaster Show to impreza dla wszystkich bez wyjątku pasjonatów samochodów, którzy kochają szybką jazdę i zapach smaru silnikowego. Nic tak nie łączy jak wspólna pasja i szczere emocje, dlatego w programie imprezy każdy fan motoryzacji znalazł dla siebie jakąś atrakcję.

Wśród tych największych były m.in. wyścigi na legendarnym dystansie 1/4 mili, jazda na trolejach i na specjalnym torze z przeszkodami, udział w teście Stewarta. Były też pokazy symulatorów dachowania i zderzeń, które świetnie działają na wyobraźnię, pokazując co się może wydarzyć, kiedy za mocno naciśniemy pedał gazu.

W czasie, gdy dorośli z zapałem podziwiali najbardziej pożądane pojazdy, najmłodsi mogli wziąć udział w zabawach i konkurencjach z nagrodami w strefie dedykowanej specjalnie dla dzieci.

(KWP Opole / tk)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 7.23 MB)

Powrót na górę strony