Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyróżnienie dla policyjnej „Laurki” na festiwalu kreatywnej reklamy

Data publikacji 30.04.2013

Film pt.„Laurka”, wykonany dla Komendy Głównej Policji przez agencję BBDO Warszawa, uhonorowany został brązową nagrodą w kategorii reklamy społecznej i non-profit na tegorocznym festiwalu Klubu Twórców Reklamy. Film zapraszał na Centralne Obchody Święta Policji w 2012. Spot podobał się nie tylko jurorom festiwalu, ale także internautom. Można było go też oglądać w niektórych kanałach tv.

Festiwal Klubu Twórców Reklamy to ważna impreza reklamowa i prestiżowy polski konkurs reklamowy. Kilka składów jurorskich, złożonych z najbardziej utytułowanych polskich twórców reklamowych: dyrektorów kreatywnych, art.-directorów, copywriterów, ale także reżyserów, fotografów, operatorów, ilustratorów, designerów i przedstawicieli innych profesji związanych z reklamą ocenia co roku kilkaset zgłoszonych prac w kilku kategoriach. Nagradzane są więc pomysły i wykonanie reklam m.in. w kategoriach: film reklamowy, prasa, radio, outdoor, reklama internetowa, fotografia reklamowa, ilustracja, design, są też przyznawane nagrody dla klienta roku, domu produkcyjnego i postprodukcyjnego, fotografa roku i agencji roku, a także grand prix.

W imieniu Komendanta Głównego Policji wyróżnienie odebrała mł. insp. Anna Kuźnia z Gabinetu KGP - współautor filmu reklamowego.

(KGP / tk)

Film Wyróżnienie dla policyjnej „Laurki” na festiwalu kreatywnej reklamy

Pobierz plik Wyróżnienie dla policyjnej „Laurki” na festiwalu kreatywnej reklamy (format mp4 - rozmiar 11.42 MB)

Film Wyróżnienie dla policyjnej „Laurki” na festiwalu kreatywnej reklamy

Opis filmu: laurka

Pobierz plik Wyróżnienie dla policyjnej „Laurki” na festiwalu kreatywnej reklamy (format mp4 - rozmiar 13.81 MB)

Film Wyróżnienie dla policyjnej „Laurki” na festiwalu kreatywnej reklamy

Opis filmu: laurka

Pobierz plik Wyróżnienie dla policyjnej „Laurki” na festiwalu kreatywnej reklamy (format mp4 - rozmiar 14.5 MB)

Powrót na górę strony